Audi a6

Shitet nga: Milaim 18 Pri 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Audi
Modeli: A6
Shitet vetura audi a6 dizel 2.5 servisin e po sa kryer viti i prodhimit 2002 karrikat me nxemje me klim boj ndrrim me traktor Rakovic si dhe me traktor masey vetura eshte e regjistruar per her te dyt ne Kosove eshte e importuar nga Gjermania regjistrim ka 1 vit me ni fjal vetura eshte tip top
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim