BMW 320 d -13

Shitet nga: trimi 12 Krr 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

29 400 EUR

Komuna: Besianë
shitet urgjen bmw 320 d v.p 2013 m paket 23mije te kalume
nje vit regjistri
navi etj shihet ne foto kontakto per ma shum informata
per informata ma shum auto sallon trimi mitrovic dhe mundni me shique me prove kerrin qmimi eshe shum pake diskutueshm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim