Citroen Berlingo -00

Shitet nga: Valmiri 01 Nën 21:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: Berlingo
Ne gjendje shum te mir
I paster mbrenda ashtu dhe jasht ngjyra orginale e bardh i veshur me folie te Zez 6 muaj regjistrim ket vit i ardhur nga gjermonia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim