Citroen zx1.6 benzin R11.12.16 dhe ndrrim

Shitet nga: xhevat 07 Shk 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Citroën
Modeli: ZX
shes citroen zx 1.6 benzin viti 1992 ne gjendje te rregellt teknike motori nuk hargjon vaj posedo xham e par me rrym pashqyret eltrike mbyllje me tele komand viber +37745520669 munsi ndrrimi regjistrim 10.12.2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim