Fiat Bravo

Shitet nga: Arbnor 10 Tet 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Viti: 1996
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Bravo
Shes veturen Fiat Bravo1.4 Benzin 12 vintill viti i prodhimit ne fund te 1996. Vetra eshte shum ekonomike dhe shum e ruajtne me vetem 74000 kilometra te sigurta dhe eshte e gatshme per doganim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim