Fiat Punto 1.4 Benzin

Shitet nga: Ibrahim 29 Jan 21:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 300 EUR

Viti: 2010
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
Shes veturen Fiat Punto ne gjendje shum te mir e po sa ardhur nga Gjermania .Vetura posedon Klim ,abs,radio cd ,alarm,etj .Vetura ka km te kaluara 36000 dhe posedon librin e servisit qe i garanton kilometrat e kaluara.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim