Fiat Punto

Shitet nga: Sabit 01 Nën 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Fiat
Modeli: Punto
Fiat punto eshte ne gjendje te rregullt viti 2003 manual motorri 1.2 benzin me dy dyer me klim dhe AirBag
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim