Ford Focus 1.8 TDDI

Shitet nga: Durajet 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 400 EUR

Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Ford
Modeli: Focus
Shes Ford Focus 1.8 TDDI
Posedon Klim . Abs . Drita Xenon. Xhama Elektronik , Airbag , Radio Cd DVD etj.
Serviset i ka te kryera .
Eshte ne gjendje trregullt dhe shum i ruajtur.
I ardhur nga gjermania i doganuar para dy viteve ,tani i skadon regjistrimi, jam pronari i pare n Kosovë.
Nuk beje ndrrim .
Numri i telefonit 049 482 825 dhe viber +37744 403 042 Pres bleres serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim