GOLF 4 TDI 2003 shum i rujtun -03

Shitet nga: fitim 06 Mar 20:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
vetura ka dy pal goma te rej te dimnit dhe te veres e ka te kryer servisin dhe rrypin komplet eshte ne gjendje shum te mire shum i rujtun si jasht edhe brenda ski nevoj me investu asnje cent ne te
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim