Golf 2 -88

Shitet nga: Enver 27 Mar 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shes Golf 2 . 1.6 Dizel.
Viti i prodhimit 88
Edhe ne gjendje te rregullt dhe shum i ruajtur .
I Regjistruar.

Numri i telefonit 045 80 42 49 dhe 049 325 489.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim