Golf 3 Karavan 1997 TDI 1 Vite Regjistrim ...

Shitet nga: Mehmet 21 Mar 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Besianë
SHES GOLF 3 TDI 1.9 KARAVAN
SERIA E FUNDIT E GOLFIT 3
VITI I PRODHIMIT 1997
REXHISTRIM KA DERI 19.03.2016 1 VITE TE PLOT.
VETURA ESHTE SHUME E RUJTNE
DHE MIRMBAHET QDO HER ME
KOH , SI DHE ME SHPENZIME SHUM TE VOGLA .
POSEDON :
KLIME
ARIBAG
MUZIK
Etj ..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim