HONDA CR-V -00

Shitet nga: Dushi 07 Shk 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Honda
Modeli: CR-V
Honda CR-V 4x4,Viti 2000,Air Bag dhe Klime.
Eshte ne gjendje shume te mire teknike.Posedon Gomat e Dimrit dhe te veres.Edhe 11 muaj ka regjistrim.
Çmimi mund te diskutohet ,Gjithashttu jam i interesuar te hyj ne ndrrim me ndonje mercedes te padoganuar.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim