Honda CRV

Shitet nga: Dushi 07 Shk 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 000 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Honda
Modeli: CR-V
Viti i prodhimit 2000, Benzin 2.0, klim, air bag, 4x4, gjamat me rrym dhe pasqyret, gjendje shume e mire teknike, beje ndrrim me mersedes te pa doganuar . Tel kont. 044182130 edhe viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim