Kia Pride 8

Shitet nga: Liridon 03 Mar 18:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Kia
Modeli: Pride

Ne gjendje te rregullt 80.000 km te kaluara
I sapo ardhur nga Sllovenia
Kubikazha 1.3
Posedon xhama me pull , Centrall
Dhe i ka gomat e reja te dimrit
Ekonomike

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim