Kia Pride 8

Shitet nga: Liridon 03 Mar 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Kia
Modeli: Pride
Eshte ne gjendje te rregullt, 80.000 km te kaluara
i sapo ardhur nga Sllovenia
Kubikazha 1.3
Posedon xhama me pull
Centrall
Dhe goma te reja te dimrit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim