MERCEDES 220 CDI -08

Shitet nga: Mercedes 220cdi 01 Maj 15:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

11 999 EUR   13 999 EUR

Komuna: Besianë
SHES MERCEDES 220CDI ,

NE GJENDJE PERFEKT DHE TIP TOP SHUM I RUAJTUR EDHE SHUM QKA KA EXTRA APSOLUT TE GJITHA NE FUNKSION ASHTE VOZITUR VETEM NE RRUG TE GJATA SI KERR DIPLOMAT PASI QE PUNOJ NE EULEX ... PER ME SHUM INFORMATA THIRRENI VOZITSIN TIM
Zt. S.HASANI DHE MUND TE BISEDONI ME TE...

NE NUMRAT E TELEFONIT 049-848752 dhe 045-915410 ose SHEFI DIREKT 044-814471
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim