Mercedes 190 dizel -84

Shitet nga: ilir 16 Shk 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Vetura osht ne gjendje temir teknike ka gjith servisin ekrym ka sigurim dhe shtat muaj ka gjama merrym centrall te interesuarit let kontaktojn nr 044808856
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim