Mercedes 190 -86

Shitet nga: ali 11 Mar 14:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Viti: 1986
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Shes mercedes 190 dizell eshte shum un gjendje teper e Mir as ni cent ski nevoj Me shti UN ta rgijitrim Ka edhhe 7 Mui ndrrim me goldf 3 Dhe me pasat 2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim