Mercedes Benz

Shitet nga: muhamed 10 Shk 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 100 EUR

Viti: 1988
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Shes mercedes 190 viti i prodhimit 88 i ardhur nga zvicrra esht ne gjendje shum te mir xhama me rrym karrika me rrym pashqyret me rrym etj,regjistrim dej me 21.01.2017 Me nje fjal TIP TOP.pres bleres serioz per me shum info: viber 045400373 dhe 049831840
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim