Mercedes D 190

Shitet nga: meriton 09 Dhj 11:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1984
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
Vetura eshte ne gjendej te rregullt teknike, nuk eshte hipotek dhe ka regjistrim deri ne korrik 2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim