mercedes 190

Shitet nga: jeton 06 Tet 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 190
she veturen mercedes 190 benzin, vetura ka edhe sistemin e plinit ku mund te vozitet ne te dy menyrat eshte ne gjendje shum te mier teknike me regjistrim nje vit.vetura i ka te gjitha serviset e kryera, ka goma te dimrit dhe te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim