Mercedes 200D

Shitet nga: Muja 03 Dhj 15:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 200
Eshte ne gjendje te rregullt posedon ABS,2 par goma te veres dhe te dimrit poashtu me fellne te aluminit.
Ka regjistrim edhe 10 muaj. Eshte Diesel fabrikisht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim