Mercedes 250 D

Shitet nga: Ramiz Mehmeti 29 Gsh 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
Shes mercedes 250 D viti i prodhimit 1990 ne gjendje shum te rregult ngjyr te hint.
Posedon:
abs
me llasnje te gjana
teknikisht ne gjendje te rregullt
me servis te kryer me filtera dhe me vaj te ri
ne regjistrimin te vetures me 40%
Numri:049-791-900 me viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim