Mercedes dizel Ndrrim

Shitet nga: Lawdim 09 Mar 23:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 399 EUR

Viti: 1988
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
shes mercedes benz 250 ne gjendje perfekte motorrin shum te mir dhe te paqt posedon karrika te lkures dritat big xenon shiber cd pioner goma te dimrit po ashtu edhe fellne te veres me goma kuk terheqse osht shum komod dhe i rujtun si mrena ashtu edhe jasht vlen te ceket se nuk osht hipotek perkthimin ne emrin tuaj e bejm mbrenda 10 minutav regjistrim deri met 10-09-2016 ndrrim i mundshum viber 37745401536
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim