Shes mercedes 250 -1 vit regjistrim "boj ndrrim "

Shitet nga: Lawdim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 250
shes mercedes benz 250 ne gjendje perfekte motorrin shum te mir dhe te paqt posedon karrika te lkures shiber cd pioner goma te dimrit po ashtu edhe fellne te veres me goma kuk terheqse osht shum komod dhe i rujtun si mrena ashtu edhe jasht vlen te ceket se nuk osht hipotek perkthimin ne emrin tuaj e bejm mbrenda 10 minutav regjistrim deri met 10-09-2016 ndrrim i mundshum viber 37745401536
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim