Mercedes-Benz 300 Dizel

Shitet nga: Mercedes 26 Pri 01:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

950 EUR

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mercedes-Benz
Modeli: 300
Shitet Apo Nderrohet Mercedes-Benz 300 Dizel Ne Gjendje Shum Te Mir Teknike Nuk Ka Nevooj Per As Nje Investim Ne Te Sepse Esht Ne Nje Gjendje Shum Te Mir Pune Vetura Esht Me Denim Kontakt Dhe Ne Viber
+37745 492 423
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim