Mitsubishi Colt 1.3 -02

Shitet nga: rama 29 Mar 00:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Besianë
Shes Veturen Mitsubishi Colt 1.3
vetura : 2002
motori ne gjendje shum te mir benzin
vetem 6 Liter ne 100kilometer Maksmal hargjon ,
Klima ne gjendje te rregullt ,
si shihet ne foto ka disa vrejtje ne karoseri ndersa mrenda
shum ne rregull dhe e ruajtur
radio me cd gomat e dimrit me alofelge te montuara ,profil te ri
sipas marveshjes edhe gomat e veres me alofelge
per te intersiura me teper me shkruan ose ne E-mail
ose ne tel ose sms kthej pergjegjjen .
vetura gjendet ne austri sipas marvejshejs sjell ne kosov
per dy ose tri dit.

foto e fundit jan alofelget me guma vere

tel 00436767363687
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim