Mitsubishi Pajero

Shitet nga: Albert 06 Gsh 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 800 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E bardhë
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Mitsubishi
Modeli: Pajero
Mitsubishi
Modeli Pajero 2.8 GL Disel
Viti i prodhimit 1998
Klim dhe 9 Ulese
Vetura eshte ne gjendje perfekte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim