Opel Ascona -85

Shitet nga: SEVDAIL 08 Shk 11:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shes opel ascona ne gjendje te shkelqyshme vetura ka motorrin e ndrruar disel 1.7 te opel astres 98 vetura ka regjistrim deri ne fund te gushtit 2015 gomat i ka te reja dhe eshte ne xhendje perfekte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim