Opel Kadett 1.3 benzin gas -88

Shitet nga: Naser 23 Mar 19:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Besianë
Shes opel kadet 1.3 viti i prodhimit 1988 ne gjemdje shume te mire teknike. Vetura eshte benzin+gas punon shume mire ne te dy sistemet .Shpenzimet i ka te vogla . Kareserine e ka shume te mire dhe nuk ka as kunde kurruzion interrierin e brendshem siq po shifet e ka te mire Menjaqin e ka me 5 shpejtesi dhe baterin e re .Qmimi pak i diskutueshem.Regjistrim ka deri15 prrill 2015.Bejme edhe ndrrim me ndonje veture me te re. Pres bleres serioz.SMS nuk i kthej pranoj vetem telefonata prej ores 09 dei ne 22 ne mbremje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim