Opel Zafira dizel -03

Shitet nga: Mehmet 06 Mar 13:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 990 EUR

Komuna: Besianë
Shitet vetura ne gjendje te rregullt me goma te veres dhe te dimrit,me shtate ulese dhe me bagazh,+7 muaj regjistrim ne rks.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim