Opel ascona -85

Shitet nga: Sevdil 05 Shk 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shes opel acona ne gjendje te shkelqyshme vetura ka motorrin e ndrruar disel 1.7 te opel astres 98 vetura ka regjistrim deri ne fund te gushtit 2015 gomat i ka te reja dhe eshte ne gjendje te shkelqyshmee
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim