Opel Astra 1.7 modeli Cosmo

Shitet nga: Jetoni 09 Gsh 19:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 650 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shes veturen opel astra 1.7 cdti, viti i prodhimit 2005. Vetura eshte e modelit Cosmo dhe ka: fellne origjinale te opelit, abs, klimatronik, abs, pasqyret elektronike, gjysemlekure. Vetura ka regjistrim deri
me 02.07.2016 (11 muaj). Vetura eshte ne gjendje te shkelqyeshme pa asnje defekt. Kontaktoni ne : 044 162 000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim