Opel Astra 2003

Shitet nga: Isuf 18 Tet 22:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shes opel astra 2003 ne gjendje shum te mir benzin 1.6 me motorr eco me 4 dyr dhe regjistrim 4 muaj me klim dhe vetura nuk esht Hipotek
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim