Opel Astra H - 1.7 cdti modeli COSMO

Shitet nga: Jetoni 10 Gsh 02:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 650 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
Shes veturen Opel Astra 1.7 cdti (ti te kuqe), viti i prodhimit 2005. Vetura eshte e modelit COSMO dhe posedon: abs, klimatronik, fellne origjinale te opellit, libra te servisit, pasqyre elektronike, karrike gjysem-lekure etj. Vetura ka regjistrim 11 muaj dhe eshte ne gjendje te shkelqyer.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim