Opel Astra ne shitje

Shitet nga: Agron 14 Gsh 09:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

760 EUR

Viti: 1996
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
opel astra shum e rrujtur dhe gjithqka nregull
Ulja filterat edhe bateri i kena ndrrue qitash.
Klimen e ka edhe i punon shum mir.
Kerri as njeh grith nuk e ka.
Kush ka Interes mundet mem thirr telefon.
Flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim