Opel astra 2.0 dizell viti 2002

Shitet nga: celi 20 Dhj 23:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2002
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
shes opel astra dizell 2.0 viti 2002 vetura osht ne gjendje shum te mir teknike vetura ka ngjyr te zez ka klim ABS ka karrikat ne lekur dhe me nxemje vetura osht shum e ruajtne i po sa ardhur nga gjermania ju lutem kontakto ne ket nr. 044 522 461
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim