Opel astra

Shitet nga: Hetem syla 11 Shk 15:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 950 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
1.9 CDTI Dritare elektrike dhe të zeza, extra Alufelgen, rdicd 6 shpejtësi, Navigation, Klimaanlage, Airbag
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim