U SHIT NGA FLAMUR BAJGORA

Shitet nga: FLAMUR 16 Mar 20:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 750 EUR

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
SHES OPEL ASTRA POSEDON
KLIM
BORD KOMPJUTERIK
VITI I PRODHIMIT 20.12.2004
NGJYRA E KALTER METALIKE PA ASNJE GERVISHJE
1.7 CDTI DIESEL
KOMANDA NE TIMON
VETURA ESHT E SAPO SERVISUAR TE NDRRUAR ULEN FILTERAT KAISHIN DHEMBZOR VETURA PER MOMENTIN NUK KA NEVOJ ASGJE PER INVESTIM
ESP AIRBAG KOMAND N TIMON
TEMPOMAT
REGJISTRIM DERI ME 20.06.2016
GOMA TE REJDA TE DIMRIT TE SERVISUARA
VETURA KA 202MIJ KLM ORIGINAL ME LIBER SERVSI DHE SERVSIN E SAPO KRYER
CENTRALL OSHT
DRITARET ELEKTRONIKE PASQYRE ELEKTRONIKE
ESHT E RUAJTUR BUKUR SI BRENDA ASHTU DHE JASHT
TEMPOMAT
KUK MBRAPA
VETURA NUK ESHT KREDI APO HIPOTEK MUND TE BARTET NE EMER TE PRONARIT BRENDA DITES
PER ME SHUM MUND TE NA DISKUTONI NE NR. QE SHIHNI NE EKRAN 044 129 951 OSE 049 644 577 OSE PERMES VIBERIT +386 49 644 577 QMIMI DISKUTOHET
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim