shes opel astra 2.0 dizel viti 2001

Shitet nga: celi 04 Mar 12:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E zezë
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Astra
shes opel astra dizel 2.0 i posa ardhur nga gjermania vetura osht ne gjendje shum te mir si mrena dhe jasht ju lutem kontakto ne ket nr 044 522 461
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim