Opel Corsa -03

Shitet nga: valmir 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 150 EUR

Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Corsa
shitet opel corsa 1.7 cdti viti prodhimit 22.12 2003 posedon radio me cd klim automatike abs central dritat e mjeglles air bag pasqyre me rrym gjama elektronik 2 qelsa liber servisi vetura ka 101 ps dhe osht ne gjendje shum te rregullt per me shum informata na kontaktoni mundeni edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim