Opel meriva 1.7

Shitet nga: Kushtrim ismajli 21 Dhj 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Meriva
Shitet Opel Meriva 1.7 me motorr Japan vetura posedon kilometrazh oregjinale me liber te te gjitha servisimeve e ka edhe Kaishin Dhembezor te ndrrum dhe me garancion po ashtu vetura posedon 2 pale fellne me goma komplet Ver/Dimer Vetura eshte ne gjendje te shkelqyer per vozitje po ashtu ka regjistrim edhe 10 muaj viti i par i regjistrimit vetura posedon Klim,Abs,Pasqyre me nxemje, . .etj per me shum informata kontakto ne keta numra 045-687-277 ose 044-308-124
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim