Opel Omega B Diesel

Shitet nga: bujar 30 Sht 18:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Omega
Opel omega b e aksidentuar siq shifet ne foto vetura nuk eshte e rrokt ne trape dmth osht ne rregull dy lladnjakat ika te demtuar dhe air begat tirat gjera siq shifet ne foto ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim