Shitet urgjent Opel Omega B

Shitet nga: bujar 25 Sht 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Viti: 2000
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Omega
Shitet Urgjent Opel Omega B e aksidentuar vetura posedon klim fellne alumini regjistrim deri met 6.6.2016 vetura motorrin e ka ne gjendje te rregullt kurse pjeset e demtuara jan te fotografuara te gjitha vlen te ceket se vetura nuk eshte hipotek dhe perkthimi tek pronari iri eshte i menjehershem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim