Eshte shitur flm merrjep

Shitet nga: Arben 11 Gsh 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1997
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shes Opel Vectra 1.8 B- 97 benzin /plin ne gjendje teknike te shkelqyeshme me shpenzime shume te vogla, majft ekonomike dhe veture e shfrytezueshme familjare.
Arsyeja e shitjes eshte se mka ardh nje veture tjeter nga jasht qe po duhet me zhdoganu dhe regjistru ne pamundesi mi mbajt 3 pasi qe kame edhe nje Corse se nuk e kisha hjek kurre..
Qmim i arsyeshem sipas marreveshjes.

Vetura posedon keto karakteristika
- Opel Vecta 1.8 B 97
- Marshin automatik sistem sport
- Ka klimen perfekt
- ABS central
- Karriket me nxemje
- Mbyllje qendrore me modul
- xhamat elektronik
- Interierin e pastert
- Sistemin e stabilitetit per dimer
- Filtrues ajri brenda vetures
- Pasqyret me rrym

Si dhe te gjitha seviset e kryera me rregull si dhe rrypin kryesor set komplet ka garancion edhe 35.000 km
Vetura eshte vozitur vetem nga une personalisht

Pres bleres serioz: kont. tel. 044/184-739
apo vib. +37744184739
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim