OPEL VECTRA 1 VIT REGJISTRIM

Shitet nga: sefa 03 Nën 12:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 350 EUR

Viti: 1994
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
OPEL VECTRA 1994 1.6 BENZIN+GAZ+ABS+AIR BAG+DHE 11 MUAJ REGJISTRIM NE GHENDJE TE MIR NE TABELA 01 MOB.044/850 103
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim