OPELL VEKTRA

Shitet nga: Muja Llugaliu 07 Jan 16:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

999 EUR

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
opell vektra Osht ne gjendje te mir si dhe osht vetm nga ni dor e perdorur qysh nga prodhimi
viti i prodhimit 1998
Klim
Airbag Karriket
Kuken Orginal Opell
RRot Rezerv
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim