Opel Vectra 1.7D

Shitet nga: Melos 10 Nën 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1990
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Opel Vectra 1.7 Diesel
Motor Gjerman me hargjime Minimale
Me shiber dhe shum e ruajtur si brenda ashtu edhe jasht , per me shum kontakt 0037744900939 edhe ne Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim