Opel vectra 1 vit regjistrim

Shitet nga: sefa 31 Tet 20:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 350 EUR

Viti: 1994
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Gaz (TNG) / Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Opel vectra 1994 : 1.6 benzin+plin+ABS+AIR BAG. Ne gjendje te dhe 11 muaj regjistrim ne tabela 01 Podujevë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim