Shitet

Shitet nga: Enver 07 Maj 17:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
Shes opel vecktra esht ne gjendje te rregullt prej qe u ardh nga jasht un e kom regjistru per her te par dhe nuk esht ndrru kurr pronari me ni fjal e ka pas veq ni pronar te interesurit na kontaktomi 044185268 mirpresum blersa serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim